Краљевчанима финиш и бодови

Први сет припао је домаћинима, други гостима, а епилог трећег сета више од 1.000 гледалаца дочекало је – стојећи

Одбојка, Супер лига

Рибница – Црвена звезда 3-2

(25-22,20-25,25-21,23-25,15-10)

У финишу за инфаркт после тај брека, петог сета, победа је припала Рибници. До тада – на паркету се водила изједначена и до краја неизвесна борба.

Први сет припао је домаћинима, други гостима. Трећи сет је посебна прича. Рибница је имала вођство од 7-2, црвено-бели су серијом од 8-1 дошли до предности, али су се на крају радовали пулени тренера Симојловића. Црвена звезда је после серије грешака противника, углавном водећих играча, у четвртом сету дошла до изједначења и доигравања – тај брека.

Епилог трећег сета више од 1.000 гледалаца дочекало је на ногама. Све је било равноправно и неизвесно док на сервис није дошао капитен Тодоровић. Прорадио је и блок и на крају – права еуфорија у гледалишту и на паркету.