Краљевчанима – финиш дело украсио

Гости су у два наврата смањивали разлику, а у 35. минуту стигли су на само поен до поравнања резултата

Слога (Краљево) – Слобода (Ужице) 79-66

(16-11, 18-19, 24-18, 21-18)

Кошаркаши краљевачке „Слоге“ остварили су још једну победу на свом паркету. Пред својим навијачима савладали су одличну екипу „Слободе“ из Ужица сигурнијом игром током меча а посебно у самом финишу.

фото Милош Живковић

Гости су у два наврата смањивали разлику. У другој четвртини било је (34-30) а у 35. минуту стигли су на само поен до поравнања резултата (65-64).

А онда су домаћини „додали гас” и до последњег звука сирене направили коначну разлику од 13 поена.

У тиму „Слоге“ најефикаснији је био Симеуновић са 18, а пратили су га Пауновић са 14, Чекић са 12… У екипи из града на Ђетињи, Ћирковић је постигао 14, Матић 12, Миладиновић 11 поена.

На крају – заслужен аплауз актерима оба тима.